Hakkımızda

PANO_3x3

Sayın Mensubumuz;

Adalet camiamızın 1981 yılından bu yana hizmetinde olan Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı olarak, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle “Adalet Çocuk” isimli kreşimizi hizmetinize sunmanın onurunu yaşıyoruz.

25-71 ay aralığındaki minik yavrularımıza, 2200 m2 bahçe içerisinde, 1500 m2 kapalı alanda hizmet verecek olan kreşimiz; etkinlik sınıfları, oyun odaları, masal atölyesi, sanat atölyesi, müzik atölyesi, bilim atölyesi, akıl oyunları ve robotik kodlama atölyesi, drama ve hayata hazırlık atölyesi ve dil atölyesi sınıflarına sahiptir. Kreşimizde mutfak, meslekler ve kültür atölyelerimiz kurulacak olup, tüm bu atölyeler ile çağımızda dünyada öne çıkmış okul öncesi eğitim yaklaşımları benimsenerek psikomotor, dil, öz bakım, bilişsel ve sosyal-duygusal alan becerileri kazandırılması hedeflenmektedir. Ayrıca 10 bölmeli hayvanat bahçesine, oyun parkına, ekolojik bahçeye, ağaç-ahşap atölyelerine sahip olan ve 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenen okulumuz, çocuklarımızın öğrenim yaşamlarının temelini atacakları bu ilk dönemlerinde onların ilgi ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak güvenli, sağlıklı, sıcak ve mutlu bir ortamda; kişisel yeteneklerini sergileyebildikleri, sorumlu, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini amaçlıyoruz.

Çocuklarımızın toplum ve çevreye duyarlı, değerlerine bağlı bireyler olarak alanında başarılı eğitimci kadromuzla birlikte geleceğe hazırlanması için hizmetinizdeyiz.

Kreşimizden faydalanmak isteyen siz değerli mensubumuzu kreş merkezimizde ağırlamaktan ve çalışmalarımızı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Görüşme, önkayıt, kayıt gibi çalışmalar 15 Ocak 2021 itibari ile başlamış olup, iletişim adreslerimiz ve numaralarımız aşağıdaki gibidir.

Saygılarımızla.

kocatepe imza